Pěny Crossin jsou schválené pro NZU 2016 na oficiálních stránkách Ministerstva Životního Prostředí České republiky.

Pro rok 2016 v žádostech o dotaci k programu NZU 2016, kategorie I a II,  již není nutné dokládat, že aplikační firma je uvedena a registrována v seznamu odborných dodavatelů.

Crossin Insulations je jednou z nejdokonalejších produktových řad ve skupině PCC. Představuje polyuretanovou izolaci používanou pro komplexní a profesionální izolaci budov. Moderní řada produktů Crossin Insulations je postavena na základě nejvyšší kvality a spolehlivého přístupu k zákazníkovi. Účinnost výrobků Crossin je výsledkem vysoké kvalifikace posádky a je založena na více než 38-letech zkušeností a znalostí v oblasti polyuretanové izolace.
Skupina PCC, která vytváří Crossin, je mezinárodní kapitálová struktura, která se skládá z několika desítek společností působících ve třech důležitých odvětvích ekonomiky. Patří sem: chemie, energie a logistika.
Skupina PCC je centrálně řízena německou společností PCC SE, která sdružuje 78 společností působících na 39 místech, které se nacházejí v 17 zemích po celém světě a zaměstnávají téměř 3 000 lidí.

  • CROSSIN ATTIC Hard Foam – SVT9104
  • CROSSIN ATTIC Soft Foam – SVT9146
  • CROSSIN Floor Foam – SVT9147
  • CROSSIN Roof Foam – SVT9148
  • CROSSIN Wall Foam – SVT9149